Standaard Touringcars
De bussen variëren in grootte, en daarom ook aan te passen voor elke groep. Heeft u liever een comfort class of royal class? Dat kan, juist door de flexibele indeling.
De faciliteiten van de standaard touringcars
• Variërend aantal zitplaatsen (40 – 62 personen)
• Toilet
• Radio en Cd speler
• DVD speler
• Microfoon
• Koelkast (optioneel)
• Koffiefaciliteiten (optioneel)
• Gordels
Indien mogelijk verzorgen wij ook graag een bar met koffie, thee, frisdrank en/of alcoholische dranken.
Divers en dynamisch
Ons wagenpark is divers en dynamisch, waardoor we kunnen inspelen op elke vraag. Voor grote groepen hebben we bijvoorbeeld een aantal dubbeldekkers. Zoekt u naar meer luxe, kijk dan eens bij onze vipbus, de businessclass touringcars die net wat meer ruimte bieden door de twee om een opstelling, of onze touringcars met tafeltjes. Voor scholen hebben we ook een aantal bussen ter beschikking, net als voor groepen die minder goed ter been zijn, onze zogenoemde rolstoelbus.
Voor elke reis geschikt
Omdat we maatwerk maken hebben wij niet een standaard reizenpakket voor u. In overleg kan alles! Wel hebben wij wat inspiratiereizen voor u samengesteld. Gaat u bijvoorbeeld op schoolreis, een dagje uit met uw vereniging, bedrijf of seniorenvereniging, plant u een meerdaagse reis of wilt u helemaal geen bus huren maar gewoon mee op een dagtocht, dat kan natuurlijk. Heeft u zelf een geweldig plan? Vraag dan een offerte aan.